Telefon: +48 503 615 628 Email: biuro@optiklimawent.pl

O firmie

O firmie

OPTI KLIMA WENT specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń z branży chłodnictwa. Pracownicy naszej firmy wykonali do tej pory wiele realizacji projektów z zakresu wentylacji, klimatyzacji, a także ogrzewnictwa co bezpośrednio przekłada się na doświadczenie i wiedzę którą pragniemy państwu zaoferować w wysokiej jakości realizowanych usług. Firma szczególną uwagę zwraca na zachowanie bardzo wysokich standardów wykonawczych, co wiąże się także z pracą z urządzeniami renomowanych firm.

Na każdym etapie pracy z Państwem do dyspozycji są nasi inżynierowie oraz doradcy handlowi, którzy pomagają w kwestii doboru odpowiednich rozwiązań dla konkretnej inwestycji analizując takie elementy jak wielkość budynku, rozkład i przeznaczenie pomieszczeń oraz ilość użytkowników, a także elementy budynku, które mają znaczenie w danej inwestycji np. izolacja budynku itp. Nasi pracownicy wyjaśniają także zasady funkcjonowania wybranych przez Państwa systemów, oraz bezpłatnie wizytują budowę bądź inwestycję, aby wspólnie z inwestorem wybrać najlepsze rozwiązanie .

W ułatwieniu wyboru optymalnego rozwiązania często przygotowujemy dla Państwa bezpłatną ofertę składającą się z kilku wariantów cenowych różniących się np. doborem urządzeń różnych producentów, po to aby stworzyć możliwość porównania kilku rozwiązań i wybrać to najlepsze. Oferta taka zostaje zaprojektowana w oparciu o precyzyjne obliczenia inżynierskie uwzględniające faktyczne zapotrzebowanie oraz czynniki wpływające na komfort użytkowania takie jak nakłady inwestycyjne, koszty eksploatacyjne, wpływ na środowisko naturalne.

Zapewniamy także szybką opiekę gwarancyjną co zapewni Państwu uczucie bezpieczeństwa i pewności. Oferujemy także usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych a także serwisu urządzeń i instalacji.

Do państwa dyspozycji udostępniamy w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Raciborsko 107 ( okolice Wieliczki, przy drodze wojewódzkiej nr 964 ) ekspozycje urządzeń i akcesorii oraz możliwość zapoznania się z katalogami produktów wiodących producentów na rynku krajowym i międzynarodowym w branży chłodnictwa .